close
تبلیغات در اینترنت
استقلال از صعود به فينال آسيا بازماند
loading...

ترکالکی پدیا

استقلال از صعود به فينال آسيا بازماند استقلال با تساوي دو بر دو برابر سئول کره جنوبي و در مجموع دو ديدار رفت و برگشت شکست چهار بر دو از ليگ قهرمانان آسيا حذف شد تا روياي قهرماني يک تيم ايراني در اين رقابت‌ها دوباره بر باد برود. » جهت مشاهده مشروح اخبار به ادامه مطلب بروید.ديدار استقلال و اف سي سئول از مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا با نتيجه تساوي دو بر دو به پايان رسيد اما به خاطر باخت دو بر صفر استقلال در ديدار رفت، نماينده ايران نتوانست به ديدار نهايي صعود کند. گل‌هاي…

تبلیغات

ترکالکی پدیابه سایت ترکالکی پدیا خوش آمدید

بسم الله

بسم الله


.:: ترکالکی پدیا ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ::.


:: مطالب سایت کاملا مجاز می باشد و در صورت عدم رضایت صاحب اثر حذف می شود ::


آدرس اختصاصی و همیشگی سایت ترکالکی پدیا


[ www.torkalakipedia.ir ]

آخرین ارسال های انجمن

استقلال از صعود به فينال آسيا بازماند

استقلال با تساوي دو بر دو برابر سئول کره جنوبي و در مجموع دو ديدار رفت و برگشت شکست چهار بر دو از ليگ قهرمانان آسيا حذف شد تا روياي قهرماني يک تيم ايراني در اين رقابت‌ها دوباره بر باد برود.

» جهت مشاهده مشروح اخبار به ادامه مطلب بروید.

ديدار استقلال و اف سي سئول از مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا با نتيجه تساوي دو بر دو به پايان رسيد اما به خاطر باخت دو بر صفر استقلال در ديدار رفت، نماينده ايران نتوانست به ديدار نهايي صعود کند. گل‌هاي استقلال را ساموئل و قاضي در دقايق 50 و 75 و گل‌هاي اف سي سئول را ها دائه سونگ و کيم جين کيو در دقايق 37 و 78 (از روي نقطه پنالتي) براي تيم کره‌اي به ثمر رساندند.

در ابتداي نيمه نخست اين ديدار، آبي‌هاي ايراني بازي به مراتب برتري را نسبت به رقيبشان ارائه دادند و بيشتر از حريف کره‌ايشان بر توپ و ميدان حاکم بودند. نخستين فرصت بازي را هم آنها از روي يک ضربه کرنر در دقيقه سوم بدست آوردند. ارسال يک کرنر براي جمشيديان، اين بازيکن را مجبور کرد با يک حرکت نمايشي توپ را به سمت دروازه اف سي سئول بزند که اين شوت با اختلاف اندکي راهي اوت شد.

در ادامه و در دقيقه هشتم پاس چيپ مجيدي مقابل اکبرپور افتاد که اين بازيکن هم با يک پاس جمشيديان را درون محوطه جريمه صاحب توپ کرد که شوت جمشيديان پس از برخورد به مدافع کره‌اي‌ها با اختلافي اندک راهي کرنر شد اما داور عربستاني اعتقاد داشت توپ به اوت رفته است.

در دقيقه سيزدهم شوت سنگين اکبرپور از پشت محوطه اف سي سئول با اختلافي اندک راهي اوت شد اما در دقيقه 14 اين ديدار، حمله اف سي سئولي‌ها مي‌رفت تا يک گل را براي آنها به ارمغان داشته باشد که واکنش خوب رحمتي مانع از فروپاشي دروازه شد و در ضد حمله آبي‌ها بهترين فرصت نيمه نخستشان را بدست آوردند. در اين صحنه مجيدي درون محوطه جريمه شوتي را به سمت دروازه اف سي سئول زد که بعد از برخورد به مدافع اف سي سئول، مجددا برابر مجيدي توپ افتاد و او با يک پاس بسيار خوب سياوش اکبرپور را صاحب موقعيت تک به تک کرد که تعلل لحظه‌اي مهاجم استقلال موجب شد يک مدافع کره‌اي خود را روي توپ او بياندازد و شوت اکبرپور به اين ترتيب بلوکه شد.

در دقيقه هجدهم بار ديگر شوت سياوش اکبرپور مي‌رفت تا خطرساز شود که ضربه او با فاصله‌اي اندک از بالاي دروازه کره‌اي‌ها راهي اوت شد.

در دقيقه 26 اين ديدار، برگشت يک کرنر ارسالي از آبي پوشان روي پاي پژمان نوري افتاد که شوت سنگين او با برخورد به مدافع اف سي سئول راهي کرنر شد.

در دقيقه 35 سرخيو اسکودرو مي‌توانست دروازه استقلال را باز کند. شوت فني او از گوشه محوطه جريمه استقلال از کنار دروازه آبي‌ها به شکلي خطرناک راهي اوت شد. اما اين پايان کار نبود و ها دائه سونگ در دقيقه 37 گل نخست اف سي سئول را به ثمر رساند. شوت فني اين بازيکن از پشت محوطه جريمه استقلال به صورت چيپ، دور از دستان رحمتي وارد دروازه استقلال شد تا حساب کار يک بر صفر به سود اف سي سئول شود.

در ادامه تلاش آبي ها براي تغيير نتيجه بي ثمر ماند و نيمه اول با حساب يک بر صفر به سود اف سي سئول به پايان رسيد.

با آغاز نيمه دوم محمد قاضي به جاي خسرو حيدري به ميدان آمد و همين تعويض به روند تهاجمي استقلال سرعت بخشيد و در حاليکه تنها سه دقيقه از آغاز نيمه دوم گذشته بود، فرهاد مجيدي در شرايطي تک به تک صاحب توپ شد که ضربه بي دقت اين بازيکن از بالاي دروازه اف سي سئول راهي کرنر شد.

در ادامه و در دقيقه 50 شوت محمد قاضي در محوطه جريمه اف سي سئول را دروازه بان کره اي به زيبايي راهي کرنر کرد اما اين پايان کار نبود و اين ضربه کرنر را ساموئل با ضربه سر خود به گل تبديل کرد تا حساب کار يک بر يک مساوي شود.

دردقيقه 52 بار ديگر استقلالي‌ها تا آستانه گلزني پيش رفتند و ارسال يک ضربه کاشته از سوي بيک زاده با شوت مجيدي همراه شد که ضربه اين بازيکن با برخورد به بغل دروازه اف سي سئول راهي اوت شد.

در ادامه اين ديدار تيم اف سي سئول در يک ضد حمله و در دقيقه 55 روي اشتباه عمران زاده در جاگيري نزديک بود به گل برسد اما ضربه سر دژان داميانوويچ با اختلافي اندک از کنار دروازه استقلال به شکلي خطرناک راهي اوت شد.

در دقيقه 61 بار ديگر اشتباه عجيب عمران‌زاده در پاس دادن مي‌رفت تا کار دست آبي‌ها بدهد که اين بار خودش و بيک زاده بسرعت توپ را مقابل داميانوويچ ربودند.

در دقيقه 69 ضدحمله خوب از اف سي سئولي‌ها مي‌رفت تا دروازه استقلال را براي بار دوم باز کند اما شوت سنگين مهاجم اين تيم در محوطه جريمه استقلال با خوش شانسي آبي‌پوشان به تيرک خورد و يک دقيقه بعد از اين موقعيت، فرهاد مجيدي از گوشه محوطه جريمه اف سي سئول شوتي را روانه دروازه حريف کرد که پس از برخورد به بغل دروازه تيم کره‌اي راهي اوت شد.

در دقيقه 73 بعد از يک سلسله اشتباهات فردي بازيکنان استقلال که با برهاني آغاز و با صادقي به پايان رسيد، دژان داميانوويچ در شرايطي تک به تک شوتي را به سمت دروازه استقلال زد که با واکنش خوب رحمتي اين توپ راهي به دروازه پيدا نکرد.

اما در دقيقه 75 محمد قاضي روي خلاقيت فرديش به موقعيت خوبي پشت محوطه جريمه اف سي سئول رسيد و ضربه نخستش به تيرک دروازه برخورد کرد اما در برگشت با ضربه اي دقيق دروازه اف سي سئول را براي بار دوم باز کرد تا حساب کار دو بر يک به سود آبي‌ها شود.

در ادامه و در دقيقه 78 اشتباه بچه گانه عمران زاده، يک پنالتي به اف سي سئولي ها داد که اين ضربه را کيم جين کيو به کنج دروازه استقلال زد و گل تساوي اين ديدار را به ثمر رساند.

در دقيقه 82 فرهاد مجيدي در موقعيتي تک به تک نتوانست توپ را به گل تبديل کند و ضربه او را دروازه بان کره اي بخوبي دفع کرد. مجيدي امروز يکي از بازي‌هاي ضعيف خود را ارائه کرد.

در ادامه تلاش استقلال براي تغيير نتيجه بي ثمر ماند و بازي با تساوي دو بر دو به پايان رسيد.

تعداد تماشاگر: 88 هزار نفر

تيم داوري: خليل الغمدي از عربستان، بدر علي الشومراني و حامد سليمان.

کارت زرد: جمشيديان از استقلال، دژان داميانوويچ از اف سي سئول.

ترکيب استقلال:

مهدي رحمتي، خسرو حيدري ( محمد قاضي 45)، جي لويد ساموئل، اميرحسين صادقي، هاشم بيک زاده، فرهاد مجيدي، پژمان نوري (آرش برهاني 71)، سياوش اکبرپور، حنيف عمران زاده، احمد جمشيديان و پژمان منتظري.

ترکيب اف سي سئول:

کيم يونگ دائه، کيم جو يونگ، چا دو ري، کيم جين کيو، کيم چيوو، سرخيو اسکودرو، دژان داميانوويچ، مولينا اوربه، ها دائه سونگ، گو يوهان، کوه ميونگ جين (يون ايلوک 68).

درباره اخبار ورزشی ,
فرهاد محمدزاده بازدید : 386 پنجشنبه 11 مهر 1392 زمان : 6:51 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
  نظرسنجی
  طرفدار کدام خواننده هستید؟  قالب جدید سایت چطوره ؟  آیا با ادامه فعالیت و آپدیت سایت ترکالکی پدیا موافقید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1399
 • کل نظرات : 208
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 76
 • آی پی امروز : 81
 • آی پی دیروز : 107
 • بازدید امروز : 752
 • باردید دیروز : 469
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 11
 • بازدید هفته : 1,221
 • بازدید ماه : 23,613
 • بازدید سال : 144,470
 • بازدید کلی : 2,189,067
 • کدهای اختصاصی