close
تبلیغات در اینترنت
دانلود فیلم سینمایی " گـروگـان " 1374
loading...

ترکالکی پدیا

دانلود فیلم سینمایی گـروگـان به مناسبت هفته نیروی انتظامی تقدیم به روح پر فتوح شهدای نیروی انتظامی ( پخش اختصاصی از ترکالکی پدیا ) خلاصه داستان : مسيح سه (جمشید هاشم پور)  پنج راننده ي يكي از تريلي هايي كه محموله ي بزگ مواد مخدر و اسكناس هاي تقلبي را حمل مي كند توسط پليس شناسايي و در درگيري زخمي مي شود و در بيمارستان بستري مي گردد. حاج احمد(جهانبخش سلطانی) مأمور آگاهي دوست زمان جواني مسيح او را مي شناسد و از او مي خواهد كه اطلاعات لازم را از تشكيلات قاچاقچيان به پليس بدهد. اما او حاضر به همكاري…

تبلیغات

ترکالکی پدیابه سایت ترکالکی پدیا خوش آمدید

بسم الله

بسم الله


.:: ترکالکی پدیا ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ::.


:: مطالب سایت کاملا مجاز می باشد و در صورت عدم رضایت صاحب اثر حذف می شود ::


آدرس اختصاصی و همیشگی سایت ترکالکی پدیا


[ www.torkalakipedia.ir ]

آخرین ارسال های انجمن

دانلود فیلم سینمایی گـروگـان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی

تقدیم به روح پر فتوح شهدای نیروی انتظامی

( پخش اختصاصی از ترکالکی پدیا )

خلاصه داستان : مسيح سه (جمشید هاشم پور)  پنج راننده ي يكي از تريلي هايي كه محموله ي بزگ مواد مخدر و اسكناس هاي تقلبي را حمل مي كند توسط پليس شناسايي و در درگيري زخمي مي شود و در بيمارستان بستري مي گردد. حاج احمد(جهانبخش سلطانی) مأمور آگاهي دوست زمان جواني مسيح او را مي شناسد و از او مي خواهد كه اطلاعات لازم را از تشكيلات قاچاقچيان به پليس بدهد. اما او حاضر به همكاري نمي شود و زمانيكه توسط قاچاقچيان در مي يابد همسر و فرزندش در دام آن ها هستند، مصمم تر مي شود تا با پليس همكاري نكند. او بعد از فرار از دست مأموران پليس و دزديدن يكي از كانتينرهاي حامل مواد مخدر قصد معامله با قاچاقچيان را دارد كه پليس وارد ماجرا مي شود و با درگيري بين مأموران نيروي انتظامي و خلافكاران، مسيح با همسر و فرزندش فرار مي كند، اما همسرش به او مي گويد كه ديگر حاضر به همراهي او نيست مگر اينكه با پليس همكاري كند. مسيح هم به كمك حاج احمد قلعه بزرگي كه محل جابه جايي محموله هاست را شناسايي مي كنند و با زحمت زياد و درگيري طولاني موفق به دستگيري افراد باند بزرگ قاچاق مي شوند.

نوع فیلم : حـادثـه ای

مدت فیلم : 90 دقیقه

محصول : سال 1374

كارگردان : اصغر هاشمي

بازیگران : جمشید هاشم پور  و جهانبخش سلطانی

نويسندگان : قاسم جعفري - يوسف رضايي منش -  يوسف رضا رئيسي

دانـلـود کـنـیـد بـا حـجـم 216 مـگـابـایـت

دانلود فیلم سینمایی گـروگـان

درباره فیلم و سریال ,
m127gh بازدید : 14393 جمعه 26 مهر 1392 زمان : 23:59 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط احمدرضا در تاریخ 1392/7/25 و 1:14 دقیقه ارسال شده است


چرا نام امام علی علیه السّلام در قرآن دیده نمی شود؟

پاسخ به شبهات دینی :

خداوند در ‌قرآن به خاطر بیان احکام کلّی وتعیین چارچوب وشالوده دین و به خاطر صیانت از تحریف توسط دشمنان امام علی ـ علیه السّلام ـ از ذکر صریح نام ایشان خودداری کرده است ولی طبق نظر اکثر علمای شیعه و سنی قریب به صد آیه در شأن و مقام و منزلت امام علی ـ علیه السّلام ـ نازل شده است.

اما امامت وولایت وجانشینی وتقدم مقام او برهمه ی مومنان به خوبی درآیاتی از قرآن منعکس شده که از تصریح به نامش رساتر وبلیغ تر است.ولی همین مسئله مورد انکاربرخی از معاندان واقع شده،با این دشمنی اگرتصریح به نام آن حضرت می شد هزاران مدعی خلافت ادعاویا ازروی عناد اقدام به دستبرد درقرآن کرده وراه تحریف کتاب خدا دراسلام باز می شد.

قرآن به عنوان پیام هدایت الهی برای انسان، همة زیرساخت‌های حیات مادّی و معنوی را در بر می‌گیرد. در این کتاب جامع، تمام قلمروهای زندگی مادّی و معنوی، فردی، اجتماعی، اخلاقی، دنیوی، اخروی همه مورد توجّه و تشریح الهی است. طبیعی است که همة این مطالب نمی‌تواند در یک کتاب و به صورت تفصیلی بیان گردد بلکه ناگزیر می‌بایست اصلول کلّی و خطوط محوری و راه‌گشا به عنوان متن تغیرناپذیر به شمار آید و تفصیل فروعات آن بر عهدة پیامبران و جانشینان راستین او و عقل و درایت مردم هدایت شده واگذار گردد.(1)

پس چون بنای قرآن بر بیان کلیات است، در همة مسائل حتّی در مورد خود قرآن و خداوند به جزئیات آن نمی‌پربازد و در مورد نبوت و رسالت مطالبی را سربسته و بدون وارد شدن به جزئیات آن مورد اشاره قرار می‌دهد و از میان آن همه مسائل اخلاقی و اجتماعی تنها به مهمّات ‌آن پرداخته و از سیل احکام عبادات فقط به مختصری از آن‌ها می‌پردازد. و در مسئله امامت هم که قرآن اهمیّت خاصی بر ‌آن قائل است و آن را آخرین مرحلة سیر تکاملی انسان شمرده است، مثل سایر مسائل به صورت کلّی بیان می کند.

از آن‌جا که امام علی ـ علیه السّلام ـ در طول تاریخ دشمنان بسیاری داشت اگر نام او در قرآن می‌آمد حتماً دشمنان ولایت و امامت دست تحریف به سوی قرآن دراز می‌کردند و آن را مثل کتاب‌های آسمانی دیگر از حجیت و اعتبار ساقط می‌ساخت. چون جریانات و حوادث زیادی در تاریخ اسلام حضور عموم صورت گرفته بعد در مورد آن اختلاف به وجود آمده است مثل جریان غدیر که در حضور چندین هزار نفر به وقوع پیوست ولی بعد در مورد آن خدشه وارد کردند.

همان کسانی که سخنان صریح پیامبر ـ صلّی الله علیه و آله ـ را در مورد ولایت امام علی ـ علیه السّلام ـ تأویل و توجیه کردند، همان کسانی که فدک را از دست فرزندان پیامبر در آوردند. همان‌ها برای رسیدن به هدف خود با حذف نام امام علی ـ علیه السّلام ـ حاضر به هر کاری می‌شدند حتّی تحریف قرآن و چون خداوند وعده فرموده که قرآن را حفظ کند «انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون» و یکی از راه‌های حفظ آن،‌ عدم ذکر برخی جزئیات حساسیت‌انگیز است.

علت دیگر: با این‌که نام امام علی ـ علیه السّلام ـ به صراحت در قرآن نیامده ولی طبق اعتراف همة علمای شعه و سنی بیش از صد آیه در قرآن در شأن و مقام و فضایل امام علی ـ علیه السّلام ـ نازل شده است که اکثر آن‌ها از محکمات هستند. در پایان یادآوری می‌گردد که طبق حدیث معروف ثقلین قرآن و اهلبیت ـ علیهم السّلام ـ همیشه همراه یکدیگرند و جدایی ناپذیرند(2) آن‌ها که طالب حقایق قرآنند باید دست به دامن علی و اولاد او بزنند پس با این‌که نام امام علی ـ علیه السّلام ـ در قرآن نیامده ولی او جزء جدایی ناپذیر و عضو برجسته قرآن می باشد.


پی نوشت ها:

1- علوم قرآن، ص 226.

2- صحیح مسلم، ج4، ص 1873.

این نظر توسط احمدرضا در تاریخ 1392/7/25 و 0:46 دقیقه ارسال شده است


با جویدن این میوه معجزه را در دندان هایتان ببینید!

به نقل از باشگاه خبرنگاران، خوردن "سیب و کرفس" می تواند باعث سفید و مقاوم شدن دندان های شما بشوند تمام پلاک و "جرم های دندانی" را از بین می برند و به عنوان یک "مسواک" طبیعی عمل می کند.
گفتنی است این دو میوه به دلیل "بافت سلولزی" که دارند برای دندان های پر کرده بهترین گزینه هستند و پزشکان توصیه می کنند جویدن 5 دقیقه از هر کدام از این میوه ها یا توام با هم باعث سفیدی و تمیز و روشن شدن دندان ها می شود.
نتایج مطالعات همچنین نشان می دهند که این گیاهان باعث خوشبو شدن "دهان و دندان" می شوند و تا حد زیادی می توانند تمام مشکلات مربوط به "لثه" و دهان و دندان را برطرف کنند.

این نظر توسط احمدرضا در تاریخ 1392/7/23 و 23:16 دقیقه ارسال شده است

زندگی نامه بیل گیتس :

ويليام هنري گيتس سوم مشهور به بيل گيتس (Bill Gates) رئيس و موسس شرکت مايکروسافت.

در حال حاضر مايکروسافت با بيش از چهل هزار کارمند در شصت کشور جهان و با درآمد خالص 25.3 ميليارد دلار در پايان سال مالي 2001 يکي از موفقترين شرکتهاي ايالات متحده امريکا و يکي از راهبران صنعت کامپيوتر بوده است.

بيل گيتس در 28 اکتبر سال 1955 در يک خانواده متوسط در شهر سياتل امريکا متولد شد.پدر بيل , ويليام هنري گيتس دوم وکيل دادگستري و يکي از سرشنايان شهر سياتل است و مادر او آموزگار مدرسه و يکي از اعضا هيئت مديره United Way International بود که در امور خيره نيز فعاليت داشت. بيل گيتس در اين خانواده و در کنار دو خواهر خود رشد کرد.گيتس در کودکي بيشتر وقت خود را در کنار مادربزرگ خود گذراند و از او تاثير بسيار گرفت. او از همان دوران کودکي خود روحيه رقابت طلبي خود را نشان داد و سعي مي کرد تا در هر زمينه اي از دوستان خود پيش باشد.

گيتس تحصيلات ابتداي خود را در مدرسه عمومي Lakeside پشت سر گذاشت و در آنجا بود که با کامپيوتر آشنا شد.در آغاز يکي سالهاي تحصيلي مسئولان مدرسه Lakeside تصميم گرفتند با کمک خانواده دانش آموزان, يک ترمينال کامپيوتر اجاره کنند و در اختيار دانش آموزان قرار بدهند. در اين هنگام بيل گيتس با کامپيوتر آشنا شد و به سرعت در استفاده از آن مهارت کسب کرد و در سيزده سالگي اولين نرم فزار خود را که يک بازي ساده بود نوشت. گيتس به همراه دوست خود پل آلن (Paul Allen ) که دو سال از گيتس بزرگتر بود و در زمينه سخت افزار کامپيوتر هم مهارت داشت , بيشتر وقت خود را به برنامه نويسي در اطاق کامپيوتر Lakeside ميگذراند.

گيتس در سال 1973 وارد دانشگاه هاروارد شد و در آنجا با استيو بالمر (Steve Ballmer) که در حال حاضر رئيس قسمت اداري مايکروسافت است آشنا شد. گيتس زماني که در هاروارد بود يک نسخه از زبان BASIC را براي کامپيوتر MITS Altair طراحي کرد.

بيل گيتس در سال 1975 به همراه دوست دوران کودکي خود پل آلن شرکت کوچکي بنام Microsoft با شعار "در هر خانه يک کامپيوتر" ايجاد کرد.مايکروسافت انواع زبانهاي برنامه سازي را براي کامپيوترهاي مختلف توليد ميکرد. در آن زمان مايکروسافت فقط 40 کارمند داشت که شبانه روز بشدت کار ميکردند و کل فروش آن فقط 2.4 ميليون دلار در سال بود.

در سال 1980 شرکت IBM براي اينکه از بازار کامپيوترهاي شخصي عقب نماند تصميم گرفت تا کامپيوتر خود را که PC نام گرفت و کامپيوترهاي امروزي نيز مبتني بر آن هستند , بسازد و وارد بازار کند. IBM تصميم گرفت تا کار نرم افزار آن را به عهده شرکت ديگري بگذارد. اين بود که شاهين خوشبختي بر دوش مايکروسافت نشست و IBM قراردي با شرکت کوچک مايکروسافت بست تا نرم افزارهاي سازگار با کامپيوترهاي شخصي IBM توليد کند.کامپيوتر هاي جديد IBM از پردازنده هاي 16 بيتي 8088 شرکت اينتل استفاده ميکرد.

بنابراين مايکروسافت براي فروش زبانهاي برنامه سازي خود به يک سيستم عامل 16 بيتي نياز داشت.در آن زمان شخصي بنام تيم پاترسون در کارگاه خانه خود يک کامپيوتر 16 بيتي کوچک ساخته بود و براي آن يک سيستم عامل ساده 16 بيتي نوشت که نام DOS 86 را براي آن انتخاب کرده بود. بيل گيتس کليه حقوق سيستم عامل DOS 86 را با قيمت 75 هزار دلار بدست آورد. بيل گيتس و پل آلن سيستم DOS 86 را متناسب با کامپيوتر هاي شخصي IBM تغيير دادند و امکانات بيشتري را به آن افزودن و از آن يک سيستم عامل قوي 16 بيتي ساختند.

مايکروسافت اين سيستم عامل را MS-DOS ناميد. MS-DOS برروي کامپيوترهاي شخصي IBM جاي گرفتند و IBM درصدي از فروش کامپيوترهاي PC خود را براي استفاده از MS-DOS به مايکروسافت مي پرداخت. و رفته رفته امپراتوري آقاي بيل گيتس بر روي MS-DOS بنيان نهاده شد. بعدها مايکروسافت با توليد سيستم عامل گرافيکي Windows و محصولات موفق ديگر گامهاي بزرگتري بسوي موفقيت برداشت.طبق آخرين آمار بيش از 95 درصد از دارندگان کامپيوترهاي شخصي در سراسر جهان از محصولات مختلف مايکروسافت استفاده ميکنند.

درحال حاضر بيل گيتس با بيش از 50 ميليارد دلار, ثروتمندترين مرد دنيا شناخته شده است.او اين مقام را چندين سال است که حفظ کرده. يکي از دلايل موفقيت مايکروسافت به گفته خود گيتس استخدام افراد با هوش در اين شرکت است.گيتس زماني که فقط 19 سال داشت مايکروسافت را مديريت ميکرد.او بقدري کار ميکرد که حتي گاهي چند روز محل کار خود را ترک نمي کرد و به همراه کارمندان خود بسختي برروي پروژه هاي مختلف و سفارش مشتريان کار ميکرد.

گيتس در سال 1994 با مليندا فرنج گيتس ازدواج کرد که حاصل آن يک دختر (متولد سال 1996) و يک پسر (متولد سال 1999) بوده است.بيل گيتس راه مادر خود را ادامه داد و بهمراه همسر خود چندين موسسه خيره در سراسر دنيا تاسيس کرد.هم اکنون بيل گيتس همراه همسر و فرزندان خود در شهر سياتل ساکن است.

این نظر توسط احمدرضا در تاریخ 1392/7/23 و 23:10 دقیقه ارسال شده است

داستان جالب و خواندی :

پسری ثروتمند تر از بیل گیتس :

از بیل گیتس پرسیدن از تو ثروتمند تر هم هست؟
در جواب گفت بله فقط یک نفر. پرسیدن کی؟
در جواب گفت سالها پیش زمانی که از اداره اخراج شدم و تازه اندیشه ی طراحی مایکروسافت و تو ذهنم پی ریزی می کردم،در فرودگاهی درنیویورک قبل از پرواز چشمم به این نشریه ها و روزنامه ها افتاد. از تیتر یک روزنامه خیلی خوشم اومد،دست کردم توی جیبم که روزنامه رو بخر…م دیدم که پول خورد ندارم و اومدم منصرف بشم که دیدم یک پسر بچه سیاه پوست روزنامه فروش وقتی این نگاه پر توجه من و دید گفت این روزنامه مال خودت بخشیدمش به خودت بردار برای خودت.
گفتم آخه من پول خورد ندارم گفت برای خودت بخشیدمش برای خودت.
سه ماه بعد بر حسب تصادف توی همون فرودگاه و همون سالن پرواز چشمم به یه مجله خورد دست کردم تو جیبم باز دیدم پول خورد ندارم باز همون بچه بهم گفت این مجله رو بردار برا خودت ،گفتم پسرجون چند وقت پیش یه روزنامه بهم بخشیدی.هرکسی میاداینجا دچار این مسئله میشه بهش میبخشی؟!
پسره گفت آره من دلم میخواد ببخشم از سود خودمه که میبخشم
به قدری این جمله و نگاه پسر تو ذهن من مونده که خدایا این برمبنای چه احساسی اینا رو میگه.
زمانی که به اوج قدرت رسیدم تصمیم گرفتم این فرد و پیدا کنم و جبران گذشته رو بکنم
گروهی تشکیل دادم بعد از ۱۹ سال گفتم که برید و اونی که در فلان فرودگاه روزنامه میفروخت و پیدا کنید.یک ماه و نیم مطالعه کردند و متوجه شدند یک فرد سیاه پوسته که الان دربان یک سالن تئاتره. خلاصه دعوتش کردن اداره.
ازش پرسیدم من و میشناسی. گفت بله، جناب عالی آقای بیلگیتس معروفید که دنیا میشناسدتون.
سالها پیش زمانی که تو پسر بچه بودی و روزنامه میفروختی من یه همچین صحنه ای از تو دیدم
گفت که طبیعیه. این حس و حال خودم بود
گفتم میدونی چه کارت دارم، میخوام اون محبتی که به من کردی و جبران کنم
گفت که چطوری؟
گفتم هر چیزی که بخوای بهت میدم
(خود بیلگیتس میگه خود این جوونه مرتب میخندید وقتی با من صحبت میکرد)
پسره سیاه پوست گفت هر چی بخوام بهم میدی؟
گفتم هرچی که بخوای
گفت هر چی بخوام؟
گفتم آره هر چی که بخوای بهت میدم
من به ۵۰ کشور افریقایی وام دادم به اندازه تمام اونا به تو میبخشم
گفت آقای بیل گیتس نمیتونی جبران کنی
پرسیدم واسه چی نمیتونم جبران کنم؟
پسره سیاه پوست گفت که :فرق من با تو در اینه که من در اوج نداشتنم به تو
بخشیدم ولی تو تو اوج داشتنت میخوای به من ببخشی و این چیزی رو جبران نمیکنه
بیل گیتس میگه همواره احساس میکنم ثروتمند تر از من کسی نیست جز این جوان ۳۲
ساله مسلمان سیاه پوست .


لینک مطلب :

http://succes.ir/%D9%BE%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%DB%8C%D9%84-%DA%AF%DB%8C%D8%AA%D8%B3/#more-1720
==========================
من در اوج نداشتنم به تو
بخشیدم ولی تو تو اوج داشتنت .

واقعا عالی بود خیلی

این نظر توسط احمدرضا در تاریخ 1392/7/23 و 7:02 دقیقه ارسال شده است


هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت 22/7/1392 :

محور اصلی برنامه دیشب ۹۰‌ پیرامون بازی‌های هفته‌ یازدهم لیگ بر‌تر و حاشیه آن و نیز در مورد بازی با تایلند و اردوهای اماده سازی تیم ملی بود. پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که نتیجه بازی ایران و تایلند چیست؟ 1- برد با بیش از2گل2- برد با بیش از 1 گل 3- برد بایک گل 4- مساوی 5- بردتایلند که در پایان، نزدیک 40 درصد به ‌گزینه ۱، و37 درصد به ‌گزینه 2 و مابقی گزینه های ذیگر را برگزیدند.
برنامه ۹۰ در لیگ ۹۲ از ساعت 10 و 40 دقیقه آغاز شد و همانند گذشته، دوشنبه شب‌ از شبکه سه پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته‌ دوازدهم لیگ بر‌تر و حاشیه آن و نیز در مورد بازی با تایلند و اردوهای اماده سازی تیم ملی پرداخت.

به گزارش تابناک، در آغاز برنامه، آیتم ۹۰ درجه به نمایش درآمد و سپس قرعه‌کشی هفته گذشته نیز انجام شد. ابراهیم میرزابیگی کار‌شناس داوری فوتبال

ناراحتی کی‌روش، از فردوسی پور !
کارلوس کی روش دوشنبه شب مهمان برنامه 90 بود تا در مورد بازی با تایلند و اردوهای اماده سازی تیم ملی و همچنین نفرات دعوت شده به تیم ملی صحبت کند.

در جریان مصاحبه فردوسی پور با سرمربی تیم ملی، مجری 90 اعلام کرد که اهالی فوتبال معتقدند کی روش بازی های لیگ را زیر نظر نگرفته است و به همین دلیل خیلی ها که در تیم هایشان بازی نکرده اند دعوت شده اند.

کارلوس کی روش به شدت از این سوال عصبانی شد و گفت: اینکه عنوان کنید من لیگ را زیرنظر ندارم یک توهین به من است و صداقت مرا زیر سوال می برد. با این سوالی که پرسیدید باید بگویم دفعه آینده در برنامه شما شرکت نخواهم کرد.

فردوسی پور پس از این اظهارات تلاش کرد اینگونه القا کند که سوتفاهم شده و منظور وی زیر سوال بردن صداقت کی روش نبوده است.

دلیل عدم هنتخاب بختیار رحمانی
در ادامه برنامه، کارلوس کروش سرمربی تیم ملی که به برنامه 90 رفته بود سرانجام به انتقاد فولادی ها از دعوت نشدن بازیکنان شان به تیم ملی پاسخ داد. او که در این مدت حرف های زیادی را از فولادی ها شنیده درباره اینکه چرا بختیار رحمانی به تیم ملی فراخوانده نشده است ، گفت:« در یکی از اردوهای قبلی من از بختیار رحمانی دعوت کردم اما او نیامد. او به من گفت مصدوم است . من هم پذیرفتم اما دیم فردای آن روز برای تیم ملی زیر 22 سال ما به میدان رفت!

کارلوس کروش این اتفاق را دلیلی برای دعوت نشدن بازیکن فولاد که شایسته حضور در تیم ملی بوده به دلیل رفتار پیشینش از اردوی فعلی کنار مانده است . البته این سئوال هم بی جواب می ماند که چرا نباید کمیته تیم های ملی اعضای کادرفنی دو تیم بزرگسالان و امید ، این قدر با یکدیگر هماهنگ باشند که چنین اتفاقاتی نیفتد. اتفاقاتی که بار قبل باعث می شود بختیار سر از تیم منصوریان در بیاورد و یا اینکه این بار پیام صادقیان را از تیم امید باز می دارد.

چرا اینجا همه به من می گویند دانیال
دانیل داوری در برنامه 90 از توان منحصر به فردش در یادگیری زبان فارسی را گفت. این در 4 جلسه کلاس فشرده 3 کلمه فارسی یاد گرفته است و گناه زبان بلد نبودنش به گردن پدرش است!

دانیل داوری که مهمان برنامه 90 بود ، از روزهای حضور در لیگ آلمان و تیم ملی ایران گفت. عادل با او از صعود براینشوایگ به بوندسلیگا آغاز شد که داوری گفت:« فصل قبل ما سال خیلی خوبی را داشتیم و همه خیلی خوشحال شدیم که به بوندسلیگا صعود کردیم.»
اما روزهای خوش براینشوایگ در بوندسلیگای دو در بوندسلیگای یک تداوم نداشته. دانیل در این باره می گوید:«بله مطمئنا ما شروع سختی داشتیم. برای اینکه وقتی از دسته پایین تر می آیی خیلی سخت است که با تیم های بزرگ رقابت کنی. ولی خیلی امید دارم که بتوانیم روند خوب مان در چند بازی گذشته را ادامه بدهیم. در دو یا سه بازی اخر مان روند تیم بهتر شده است و می توان این روند را بهتر کرد.»
او درباره بازی هایش برای تیم آلمانی هم گفت:«من بیشترین تلاشم را می کنم که بتوانم به تیم کمک کنم و امیدوارم که فرصت بازی هم داشته باشم.

فردوسی پور درباره عدم توانایی داوری در تکلم فارسی پرسید که او گفت:«من تلاش می کنم که بتوانم فارسی را یاد بگیرم . برایم کمی سخت است ، چون آنجا خیلی فارسی حرف نمی زدم اما الان 4 جلسه است که رفتم کلاس زبان فارسی . چند کلمه ای هم همان طور که ابتدای آمدنم گفتم ، بلدم حرف بزنم. سلام ، خداحافظ ، چطوری و …»
که عادل با شنیدن این حرف گفت: یعنی واقعا بعد از 4 جلسه همین 3 کلمه را بلدی؟ او با خنده این را پرسید که گلر جدید تیم ملی گفت:«غیر از سلام و خداحافظ یک جمله هم بلد هستم: من دارم در براینشوایگ زندگی می کنم!

او سپس با خنده ادامه داد:تقصیر پدرم بود که با من فارسی حرف نزده این زبان را یاد بگیرم.» او که مادری لهستانی دارد در خانه چون مادرش فارسی نمی دانسته ، به ناچار فارسی هم حرف نمی زده. دانیل که در 10 سالگی به ایران هم آمده بود عکس هایی از حضورش در ایران را برای عادل فردوسی پور آورده بود گفت:« من 10 سالم بود که آمدم ایران. خانواده ام همه دور هم جمع بود و به مسافرت رفتیم. این را به خوبی یادم هست که آمدیم ایران.

او سپس درباره عکس های هندبالش گفت:« مدتی هم هندبال بازی می کردم. در هندبال هم من درون دروازه بودم .اما فوتبال برایم همیشه جذابیت بیشتری داشت و همین باعث شد که بیایم و به جای هندبال ، فوتبال بازی کنم.»
او سپس از روزهای نوجوانی اش گفت:« تا جایی که یادم هست در نوجوانی 4 جلسه در هفته تمرین می کردم و بعد به تیم ماینتس رفتم . آنجا در تیم جوانان بازی می کردم . مربی ما آنجا یورگن کلوب بود که خیلی کارش را دوست داشتم. او خیلی چیزها به من یاد داده است. بعد هم که آمدم به براینشوایگ . تیم ما براینشوایگ فصل قبل عالی بود. در زمان صعودش با تیم های دیگر ، تفاوت امتیازی زیادی داشت و خیلی زود صعود کردیم و جشن باشکوهی هم گرفتیم.

او در بخشی از حرف هایش هم گفت:«اسم من دانیل هست اما نمی دانم چرا اینجا همه به من می گویند دانیال!

بیت آشور: عدد 3 را دوست دارم
مهرداد بیت آشور بازیکن تیم ملی دیشب نخستین مهمان عادل فردوسی پور در برنامه نود بود.
او که به سختی فارسی حرف می زند اما می تواند گلیم خودش را از آب بیرون بکشد.او ابتدا از اینکه چطور پایش به دنیای فوتبال باز شد حرف زد و گفت:«4 یا 5 ساله بودم که فوتبال را در حیات خانه مان شروع کردم.آن زمان دوستانم را به خانه دعوت می کردم.من هیچ کاری را به فوتبال ترجیح نمی دهم.

او از سال 2010 و به حقیقت پیوستن رویایش حرف زد و گفت:«سال 2010 بود که به سن خوزه پیوستم.خیلی از دوستان و البته خانوده ام می گویند که به من افتخار می کنم.من در دبیرستان بازیساز بودم اما وقتی به کالج رفتم به کارهای دفاعی رو آوردم.آنجا یاد گرفتم که دفاع کردن را بهتر انجام بدهم.الان دیگر می دانم باید چه کار کنم.

فردوسی پور از او پرسید که چه احساسی از اینکه به ایران آمده است دارد که او گفت:«واقعا خوشحالم.من در آمریکا به دنیا آمدم.الان 26 سال دارم و فقط یک بار در 5 سالگی به ایران آمده بودم.من رشته تحصیلی ام ارتباطات است و 4 سال هم هست که دارم در ام ال اس بازی می کنم.2 گل در ام ال اس زده ام و پاس گلهای زیادی هم داده ام.

وی با بیان اینکه از بازیکنان تیم ملی خیلی ها را می شناسد گفت:«اشکان دژاگه،حسین ماهینی،علی دایی و خداداد را هم می شناسم.او زمانی در سن خوزه بود و از قبل می شناختمش.

بیت آشور که شماره 33 می پوشد در این رابطه هم توضیح می دهد:«عدد 3 را دوست دارم.در تیم ملی شماره 26 را به من داده اند.نمی دانم می توان 3 یا 33 را بپوشم اما زیاد فرقی نمی کند.او در پایان هم ابراز علاقه کرد که دوست دارد تیم ملی در جام جهانی با آمریکا هم گروه شود.

افشای باجگیری یک عکاس و برخورد تند علی دایی و رئیسی کیا
یکی از مباحث درگیری اخیر علی دایی با باشگاه راه آهن، اقدامات عکاس باشگاه راه آهن و اخراج موقت وی از باشگاه بود.
علی دایی در گزارشی که در برنامه 90 پخش شد اعلام کرد که این عکاس مبلغی پول از بازیکن راه آهن(محمدرضا مامانی) با سواستفاده از نام سرمربی دریافت کرده است و دایی نیز به خاطر این مسئله عکاس فوق را اخراج کرده است.

مامانی نیز در مصاحبه ای تاکید کرد مبلغ 5 میلیون تومان به عکاس قرض داده که بعدها حاضر به پس دادن آن نشده و اعلام کرده به خاطر اینکه عامل ابقای این بازیکن در تیم شده، این مبلغ را به عنوان شیرینی لحاظ می کند!عکاس راه آهن این ادعاها را تکذیب کرد.

ریشه اصلی مسائل پشت پرده و فساد در فوتبال به بازی راه آهن و آلومینیوم هرمزگان فصل پیش اختصاص داشت. محسن قهرمانی داور آن بازی بود و تیم راه آهن در آن بازی دو بر یک به پیروزی رسید.

علی دایی اعتقاد داشت که کادر فنی راه آهن در فصل گذشته ارتباطی با مسائل پشت پرده نداشته و کادر مدیریتی و عکاس باشگاه راه آهن در این خصوص مرتکب تخلف شده اند.

مهدی تارتار سرمربی پیشین راه آهن نیز هرگونه ارتباط کادر فنی زمان خود با داوران را رد کرد.

مسعود اکبری عکاس باشگاه راه آهن نیز عنوان کرد: پولی که از بازیکنان و کادر فنی تیم راه آهن جمع می کردم طبق دستور مولایی بدنساز تیم راه آهن به حساب یک خانم در مشهد واریز می کردم.

حجت الاسلام علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای از پیگیری پرونده مذکور به صورت جدی و با دقت خبر داد. وی همچنین در خصوص برخورد با داوران متخلف در آن زمان گفت: در همان زمان ما اسامی 7 داور را به کمیته داوران به عنوان متخلف اعلام کردیم فکر می کنم در همان زمان محسن قهرمانی دو ماه محروم شد.

محمدرضا مامانی بازیکن پیشین تیم فوتبال راه آهن گفت: مسعود اکبری عکاس باشگاه راه آهن 5 میلیون تومان به عنوان قرض از من دریافت کرد اما پس از مدتی برای دریافت این پول مراجعه کردم که اکبری به من گفت " قرار بود نیم فصل از تیم جدا شوی اما من با دایی صحبت کردم و جداییت منتفی شد بنابراین این 5 میلیون تومان شیرینی شما به من باشد". اما مسعود اکبری عکاس باشگاه راه آهن این موضوع را تکذیب کرد.

بهمن دهقان مشاور دایی متهم به زدن سیلی به صورت عکاس باشگاه راه آهن بود که این موضوع را تکذیب کرد.

در بخش دیگری از برنامه رئیسی کیا مدیرعامل باشگاه راه آهن و علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس در ارتباط تلفنی با برنامه نود پاسخگوی سوالات فردوسی پور بودند.

رئیسی کیا در صحبتهای خود گفت: نمی دانم چرا مسائل پشت پرده داوری بازی سپاهان و پرسپولیس به اینجا ارتباط پیدا کرده است؟ اگر قرار به غش کردن به طرفی است باید مدیرعامل تراکتورسازی نیز برای بازی تیمشان با پرسپولیس و اتفاقات آن خواستار رسیدگی به این موضوع باشد. در خصوص کنار گذاشته شدن اکبری عکاس باشگاه نیز باید این را بگویم که ما به خاطر آحفظ آرامش تیم و درگیری که اکبری با دهقان داشت او را به صورت موقت از تیم کنار گذاشتیم. اگر تمامی مشکلات و مسائل پشت پرده داوری در ارتباط با اکبری است چرا در این فصل پیشنهادی به ما نمی شود و اکنون تیم ما در این وضعیت قرار دارد؟

کریمی: در 30 شهریور حاتم و مولایی دنبال این بودند که قهرمانی تخلف کرده است یا خیر؟ من در حال تمرین در ورزشگاه پاس بودم که اطرافیان شما با من تماس گرفتند و گفتند بیایم دفتر شما تا قضییه قهرمانی را جمع کنیم. من که در حال آمدن به آنجا بودم بارها با قهرمانی تماس گرفتم که موفق به صحبت با وی نشدم. در دفتر شما مولایی حاتم دختر کوچولوی شما دهقان و یک فرد بهزاد نامی بود که شما در آنجا به مولایی پرخاش کردید. شما در انجا گفتید که حتی مدیرعامل راه آهن را می خواهید عوض کنید؛ مولایی که مربی بدنساز تیم است چرا قبل از یکی بازی های راه آهن فصل گذشته یک ساعت قبل از بازی اصرار داشت که اکبری پول را به حساب یک خانم در مشهد واریز کند و حتی یکی از نزدیکان دایی بارها و بارها پیگیر این موضوع بود؟ آقای دایی شما که می گویید داوری من در دربی و قبول نکردن گل محمد نوری در آن بازی مشکوک بوده یعنی که من با استقلالی ها زد و بند کردم و شما به استقلال نیز تهمت زدید.

مولایی : مگر تیم کادر فنی نداشته که همه چیز را به من نسبت می دهند چرا من باید این کار را می کردم؟ خوشبختانه در تیم ما دوربین تمامی اتفاقات را ضبط می کرد و می توانید از طریق آن به اصل واقعیت پی ببرید.

اکبری : الان تمام مشکلات داوری فوتبال ایران و مشکلات داوری بازی سپاهان و پرسپولیس به من مرتبط می شود. قبل از بازی ما مولایی یک برگه به من داد که در آن یک شماره حساب نوشته شده بود و به من گفت این شماره حساب یک خانم است در مشهد که باید 2 میلیون تومان به حساب وی واریز شود. ضمن اینکه چرا باید در تاریخ 31 شهریور آقای دهقان با من تماس بگیرد و بگوید کمی و کسری نداری؟ و چرا پیش ما نمی ایی؟ و در خواست شماره حساب آن خانم را از من کردند.

دهقان: می گویند که من گفته ام که حبیب کاشانی را می خواهم مدیرعامل راه آهن کنم؟ این موضوع کاملا دروغ است.

کریمی: من نه داورم که ترس و واهمه ای داشته باشم و نه به جایی وصل هستم اما آیا شما نگفتید که مالک باشگاه از نتایج تیم ناراحت هست و قرار است حبیب کاشانی جایگزین رئیسی کیا شود؟

دایی: دفتر ما یک دفتر 70 - 80 متری است و من هم آنجا بودم.

کریمی: شما در آنجا دختران حضور داشت و می خواست با ماژیک روی دیوار خط خطی کند و شما حواستان به او بود.

دایی: من یعنی گوشم نمی شنود؟

کریمی: حتی به من گفتند که به پرسپولیس بروم اما گفتم که به دلیل دربی نمی توانم این کار را بکنم حتی گفتند اگر به شموشک هم برویم شما را می بریم.

دایی: تمام صحبتهای کریمی خیلی هایش را قبول ندارم اما خواهش می کنم آخر این برنامه را یک بار دیگر مرور کنید.

کریمی : شما به من نگفتید اما آقای دهقان بارها به من این حرف را گفتند.

دایی: به علی دایی نمی توانند چیزی را بچسبانند اما سیاست آقایان این است که به دور و بری های من این مسائل را بچسابنند اما من نمی گذارم این موضوع به وقوع بپیوندد.
پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که نتیجه بازی ایران و تایلند چیست؟ 1- برد با بیش از2گل2- برد با بیش از 1 گل 3- برد بایک گل 4- مساوی 5- بردتایلند که در پایان، نزدیک 40 درصد به ‌گزینه ۱، و37 درصد به ‌گزینه 2 و مابقی گزینه های ذیگر را برگزیدند.

این نظر توسط احمدرضا در تاریخ 1392/7/23 و 6:56 دقیقه ارسال شده است


طرح جدید سه ماهه‌شدن پرداخت یارانه‌ :

سازمان هدفمندی در نشست امروز نمایندگان دولت و مجلس پیشنهاد داده که یارانه پرداختی به مردم ۳ تا ۶ماهه شده و دولت به جای پرداخت یارانه به دهک‌های بالا، به آنها اوراق مشارکت بدهد.

به گزارش ایسنا سید عبدالکریم هاشمی نماینده مردم میناب و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز نمایندگان دولت و مجلس، گفت: این جلسه با حضور کارشناسان، نخبگان، مدیران مراکز علمی، دانشگاهی، بورس و تعدادی از وزارتخانه‌ها و به ریاست محمد باقر نوبخت، تشکیل شد و 3 ساعت به طول انجامید و مباحث مربوط به اصلاح‌بودجه سال‌جاری و پیش‌بینی وضع اقتصادی دولت و منابع بودجه سال 93 مورد بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به گزارش برخی دستگاه‌های در این جلسه تصریح کرد: رئیس مرکز آمار ایران در این جلسه طی گزارشی اعلام کرد که در حالی که این مرکز دارای بانک‌های اطلاعاتی متعدد و زیادی است اما اطمینانی وجود ندارد که همه این اطلاعات دقیق و صحیح باشند چرا که ممکن است شرایط برخی افراد و اطلاعات ثبت‌شده آنها تغییر کرده باشد، لذا نمی‌توان 3 دهک‌ بالای یارانه‌بگیر جامعه و البته بقیه دهک‌ها را مشخص کرد.

هاشمی افزود: نماینده سازمان هدفمندی یارانه‌ها نیز در این جلسه طی گزارش اعلام کرد که ما قدرت تشخیص 3دهک بالا را داریم و به راحتی می‌توانیم این کار را انجام دهیم بنابراین مقرر شد که اقدامات مختلف و لازم در این زمینه انجام شود. در این جلسه تصمیم قطعی درباره حذف یارانه 3دهک بالا گرفته نشد، اما مقرر شد که این موضوع در نشست‌های بعدی نمایندگان دولت، مجلس و کارشناسان بیشتر مورد بررسی کارشناسانه قرار بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: در این جلسه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور اظهار نظر خاصی در مورد حذف 3دهک نکرد اما در مجموع به دلیل بار مالی پرداخت یارانه نقدی به 3دهک بالا و همچنین مشکلات دولت در تامین منابع این یارانه، دولتی‌ها با حذف 3 دهک بالای یارانه‌بگیران موافق بودند.

هاشمی ادامه داد: البته بحث‌های امروز نمی‌تواند به عنوان یک مصوبه تلقی شود چرا که باید در قالب یک طرح یا لایحه در مجلس مطرح و برای اجرا، به تصویب برسد.

وی افزود: در این جلسه همچنین سازمان هدفمندی طرحی را پیشنهاد کرد که براساس آن به جای حذف 3دهک بالا، دولت یارانه نقدی را به صورت نقدی و غیرنقدی به مردم پرداخت کند، بدین صورت که به اقشار پایین جامعه یارانه نقدی آن هم در فواصل 3 یا 6 ماه یک بار پرداخت کرده و به اقشار بالاتر این یارانه را به صورت سهام یا اوراق مشارکت بدهد؛ این موضوع فقط یک پیشنهاد از سوی سازمان هدفمندی بود و قرار است که بیشتر بررسی شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: در این جلسه کارشناسان نیز بر عدم اتکای بودجه های سنواتی به درآمدهای نفتی تاکید کردند که البته تحقق این موضوع در کوتاه مدت مقدور نیست و باید برای بلند مدت در این باره برنامه‌ریزی کرد.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبح امروز اعضای این کمیسیون با محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور اظهار داشت: این جلسه تنها نشستی بین دولت و مجلس نبود بلکه این معاونت از تمام کارشناسان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و مسئولین دولتی برای یک همفکری در مورد بودجه سال آینده و همچنین نظام بودجه‌ریزی کشور دعوت کرده بود.

وی ادامه داد: در این نشست حدود 70 تا 80 نفر از کارشناسان و چهره‌های اقتصادی از جمله نمایندگان مجلس، اساتید دانشگاه، رئیس مرکز آمار و کارشناسان بورس حضور داشتند و تمام این کارشناسان نظرات خود را در مورد بحث بودجه‌نویسی مطرح کردند؛ در واقع در این نشست نوبخت جز خیرمقدم به میهمانان سخن دیگری نگفت و تنها شنونده نظرات کارشناسان بود.

قول نوبخت برای تقدیم بودجه 93 در روز 13 آذر

یوسفیان‌ملا در پایان خاطرنشان کرد: نوبخت در این جلسه قول داد که بودجه را روز سیزدهم آذر ماه به مجلس تقدیم کند چرا که 15 آذر که زمان قانونی ارائه بودجه از سوی دولت به مجلس است، مصادف با روز جمعه خواهد بود و از این جهت این معاونت 2 روز قبل از موعد قانونی یعنی روز چهارشنبه 13 آذرماه بودجه را به مجلس تقدیم می‌کند.

این نظر توسط مهدی در تاریخ 1392/7/21 و 0:59 دقیقه ارسال شده است

سلام
وب خوبی داریشکلک
موفق باشی.
شکلک

این نظر توسط محمدرضا در تاریخ 1392/7/17 و 22:35 دقیقه ارسال شده است

ترفند ویندوز نصب ویندوز درکمتر از 15 دقیقه :

در حالت طبیعی، نصب کامل سیستم‌عامل ویندوز، ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان می‌برد. زمانی نسبتاً طولانی که گاهی مجبور به گذراندن آن هستیم. در این قسمت از سری «کوتاه اما کاربردی»، با ترفندی آشنا خواهیم شد که مدت زمان نصب ویندوز را نزدیک به یک‌سوم، یعنی ۱۵ دقیقه کاهش می‌دهد.
به گزارش خبرنگار دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ در حالت طبیعی، نصب کامل سیستم‌عامل ویندوز، ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان می‌برد. زمانی نسبتاً طولانی که گاهی مجبور به گذراندن آن هستیم. در این قسمت از سری «کوتاه اما کاربردی»، با ترفندی آشنا خواهیم شد که مدت زمان نصب ویندوز را نزدیک به یک‌سوم، یعنی ۱۵ دقیقه کاهش می‌دهد.
برای انجام این کار راحت، تنها کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:
گام اول: کامپیوتر را با سی‌دی Bootable ویندوز روشن کنید.
گام دوم: حالا، فایل‌های نصب ویندوز، کپی شده و فرآیند نصب شروع می‌شود.
گام سوم: درایو دلخواه خود را برای نصب ویندوز تعیین نموده و فرمت آن را NTFS انتخاب کنید.
گام چهارم: تا به پایان رسیدن این مرحله و راه‌اندازی مجدد کامپیوتر صبر کنید.
گام پنجم: پس از راه‌اندازی مجدد و مشاهده لوگوی ویندوز، کلیدهای ترکیبی Shift + F10 را بفشارید تا پنجره Command Prompt باز شود.
گام ششم: در این پنجره عبارت «Taskmgr» را تایپ کرده و کلید اینتر را بزنید. با این کار Task Manager ویندوز باز خواهد شد.
گام هفتم: در پنجره Task Manager، تب Process را انتخاب کرده و پروسه «Setup.exe» را بیابید.
گام هشتم: بر روی «Setup.exe» راست‌کلیک نموده و گزینه «Set priority» را انتخاب کنید تا یک زیر منوی جدید باز شود.
گام نهم: در زیر منوی باز شده، به طور پیش‌فرض گزینه «Normal» انتخاب شده است. شما گزینه «High» یا هر گزینه‌ بالاتر از «Normal» را انتخاب کنید.
تمام! با این کار فرآیند نصب ویندوز، در اولویت بالاتری قرار گرفته و با سرعتی بسیار بیشتر از حالت معمولی نصب می‌شود.
این ترفند برای نصب سایر نرم‌افزارها نیز قابل استفاده است .
==================
http://www.yjc.ir/fa/news/4527866/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-15-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82%D9%87
====================

این نظر توسط احمدرضا در تاریخ 1392/7/14 و 1:00 دقیقه ارسال شده است

سلام
ای ول میدونی چقدر دنبال این فیلم خوب بودم عزیزم دست شما درد نکند خدا خیرت بده .
این فیلم واقعا کمیاب نایان عالی دیدنی جنگی ...
فدات فدات فدات ...
عجب سایتی این ترکالکی پدیا ...
پاسخ : مرسی


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
  نظرسنجی
  طرفدار کدام خواننده هستید؟  قالب جدید سایت چطوره ؟  آیا با ادامه فعالیت و آپدیت سایت ترکالکی پدیا موافقید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1399
 • کل نظرات : 208
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 76
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 126
 • بازدید امروز : 28
 • باردید دیروز : 436
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 9
 • بازدید هفته : 28
 • بازدید ماه : 15,794
 • بازدید سال : 165,936
 • بازدید کلی : 2,210,533
 • کدهای اختصاصی